Evropa v roce 2050 očima současné generace

V úterý 22. listopadu 2022 se v prostorách Vlasteneckého sálu Univerzity Karlovy v Praze uskutečnila závěrečná evropská konference a výstava spojená s vyhlášením výsledků mezinárodní výtvarné soutěže s názvem Evropa, ve které chci žít: Evropa v roce 2050.

Součástí programu bylo také vyhlášení výsledků výtvarné přehlídky - Evropa 2050, přičemž ocenění bylo předáno autorům z pěti evropských zemí, a to z České republiky, z Rumunska, Řecka, Slovenska a Španělska. Za realizací projektu stojí Česká centra, Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy a WArt.

Klára Šajtarová, která v soutěži reprezentovala naši školu ZUŠ J. A. Komenského Studénka, zřizovanou Moravskoslezským krajem, získala cenu poroty za práci s názvem "EU". V krajském kole byl oceněn zlatým pásmem žák Michal Mayer za práci s názvem "Agresor".

Poslední změna: 02.02.2023 - 11:32 Zpět