Jarek a děti

V sobotu 13. 5. 2023 se konal koncert Jaromíra Nohavici za doprovodu žáků základních uměleckých škol Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského kraje a členů Janáčkovy filharmonie Ostrava s názvem „JAREK A DĚTI“.

Koncert byl součástí X. ročníku festivalu základních uměleckých škol Moravskoslezského kraje MUZIÁDA 2023, pořádaného pod záštitou náměstků hejtmana MSK Mgr.et Mgr. Lukáše Curyla a Mgr. Stanislava Folwarczneho a náměstka primátora statutárního města Ostravy Ing. Zbyňka Pražáka Ph.D. Koncert dirigoval Stanislav Vavřínek.

Z naší základní umělecké školy na koncertu vystoupily flétnistky Markéta Chrástková a Alice Štěpánková, které měly možnost ukázat své umění ve skladbách Introdukce, Těšínská, Bláznivá Markéta a Z minula do budoucna.

Koncert se konal v beznadějně vyprodané multifunkční hale Gong v Ostravě.  Gratulujeme našim flétnistkám a přejeme mnoho podobných hudebních zážitků.

Poslední změna: 16.05.2023 - 11:59 Zpět