Světlo mladým s handicapem

Swingová partička a bubenický soubor v Nové Karolině

V sobotu 26. listopadu 2022 proběhne již tradičně v obchodním centru Forum Nová Karolina 15. ročník benefiční akce s názvem "Světlo mladým s handicapem". Cílem této akce je podpořit děti a mladé lidi s postižením, kteří jsou součástí sociálně aktivizačního klubu BRÁNA. Společně se svými asistenty a dobrovolníky budou během dne ve žlutých tričkách prodávat malé svítilny. Celý výtěžek z akce bude použitý na realizaci aktivit těmto dětem.

Naše škola je tradičním podporovatelem této benefiční akce. Letos budou naši školu zastupovat Swingová partička Mgr. Martina Maléře a bubenický soubor Romana Petříka.

Přijďtě a podpořte společně s námi tyto děti a mladé lidi s postižením, aby mohli zažít to, co je pro lidi bez zdravotního omezení běžné a dostupné. Někteří z nich se díky darům poprvé v životě svezli na lanovce nebo na kolotoči, navštívili aquapark a stezku v korunách stromů.

Poslední změna: 23.05.2023 - 12:02 Zpět