Úspěch v mezinárodní soutěži

Karolína Pustková (ze třídy Bc. Markéty Tulejové) v pátek 31. 1. 2020 zvítězila v Mezinárodní hudebním a výtvarném matiné pořádané Základní uměleckou školou Zdeňka Buriana v Kopřivnici. V letošním roce opět do Kopřivnice zavítali studenti nejen z celé České republiky, ale také z Jižní Koreje. Soutěžilo se ve třech věkových kategoriích. Odborná mezinárodní porota hodnotila uměleckou vyzrálost, přednes, techniku a další interpretační aspekty. Soutěžící měli možnost poznat se se svými zahraničními kolegy a prezentovat repertoár, který je možná ovlivní při jejich dalším uměleckém růstu. Karolína mimo prvního místa obdržela zvláštní ocenění poroty a finanční odměnu. Velké poděkování patří korepetitorovi MgA. Dušanu Brusovi, který flétnový výkon svou osobitou a jedinečnou korepeticí podtrhl, a který je už několik let dobrou duší našeho flétnového týmu. A také všem, kteří nám drželi pěsti.

Bc. Markéta Tulejová

Poslední změna: 19.02.2020 - 11:27 Zpět