Úspěch žáků v soutěži Novohradská flétna

Dne 10. května 2024 proběhla v jihočeských Nových Hradech prestižní mezinárodní soutěž Novohradská flétna. Tato soutěž přilákala mladé talenty z různých koutů republiky, kteří zde předvedli své hudební umění a soutěžili o přední příčky. Základní uměleckou školu J. A. Komenského, Studénka na této soutěži reprezentovali tři talentovaní žáci z flétnové třídy paní učitelky Markéty Tulejové. Anička Srovnalová, Jana Hodovská a Anička Krystková zde předvedly jedinečné výkony, které jim v celostátní konkurenci zajistily vynikající 3. místo. Pro všechny tři flétnistky to byla jejich první větší hudební zkušenost na tak významné úrovni. Klavírní doprovod zajišťovala paní učitelka Mgr. Renata Talpová, jejíž podpora a hudební umění byly důležitou součástí úspěchu našich žáků. Všem soutěžícím gratulujeme a jsme na ně nesmírně hrdí. Výsledky, které dosáhli Anička Srovnalová, Jana Hodovská a Anička Krystková, jsou inspirací pro všechny studenty naší školy. Jsme přesvědčeni, že jejich první velká hudební zkušenost bude motivací k dalšímu růstu a zdokonalování se v hudebním umění.

Poslední změna: 22.05.2024 - 12:41 Zpět