Zlaté pásmo na skladatelské soutěži

Novinkou letošního již 11. ročníku hudební soutěžní přehlídky „Múzy Ilji Hurníka“ročníku byla soutěžní přehlídka pro mladé skladatele, která byla vyhlášena nejen pro žáky Moravskoslezského kraje ale i kraje Zlínského a Olomouckého. Prvního ročníku se zúčastnilo 24 žáků, kteří zaslali 47 soutěžních skladbiček.

Každá skladba mohla získat ocenění ve zlatém, stříbrném nebo bronzovém pásmu. Skladby, které se umístily ve zlatém pásmu a jsou označeny jako 🏆, jsou navržené ke koncertnímu provedení na akci „Hudba bez hranic“, pořádaném ZUŠ Žerotín Olomouc v roce 2024.

Odborná porota ve složení Petr Hanousek, Markéta Dvořáková a Edvard Schiffauer ocenila zlatým pásmem 🏆 a navržením k provedení skladbu naší žákyně:

Františky Hrabálkové ze třídy Vojtěcha Říhy

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů a hudebních zážitků

Poslední změna: 30.12.2023 - 10:03 Zpět